Huśtawki ogrodowe

Opis produktu

W każdym ogrodzie lub na tarasie obowiązkowo powinno znaleźć się miejsce, w którym gospodarze będą mogli odpocząć po trudach dnia codziennego. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów stworzyliśmy projekt wygodnej drewnianej huśtawki ogrodowej, która wspaniale spełni tę rolę. Sprawi również, że każdy przydomowy taras zamieni się w niezwykle urokliwy kącik do wypoczynku. Tworzone w Fabryce-drewna.pl huśtawki ogrodowe posiadają stabilną drewnianą konstrukcję i naturalne krzywizny gładko oszlifowanych belek. Wygodna ława o szerokości ok. 160 cm zamocowana jest na ocynkowanym łańcuchu nierdzewnym. Cała konstrukcja wykonana jest i wykończona z niezwykłą dbałością o każdy detal.

Jak dbać o huśtawki ogrodowe?

Każdy element zestawu jest zaimpregnowany, dzięki temu zabezpieczony jest przez działaniem czynników atmosferycznych, a także zachowuje naturalny rysunek drewna. Wykorzystujemy impregnaty extra powłokotwórcze marki Drewnochron, próbnik kolorów dostępny jest na stronie producenta. Komplet można pomalować dowolnie wybraną bejcą, lakierem lub lakierobejcą. Taki zabieg zabezpieczy mebel na długi czas, nadając mu również niepowtarzalny i indywidualny styl – malowanie polecamy wykonać kilka miesięcy po zakupie.

Co nas wyróżnia?

Szczegóły realizacji uzgadniamy indywidualnie podczas składania zamówienia. Specjalnie dla Państwa udostępniamy możliwość wyboru każdego z elementów i dodatkowych modułów stanowiących ramę huśtawki, można dobrać kształt belek, krzywizny, grubość oraz długość wykorzystywanego materiału. Cena końcowa huśtawki ogrodowej uzależniona jest od długości belki górnej, gatunku drewna, z którego jest wykonana oraz dodatkowych elementów.

Opcjonalnie, oferujemy także transport zakupionego produktu pod wskazany w zamówieniu adres, koszt transportu ok. 1,50 zł/km.

Możliwe konfiguracje huśtawki:

  • Standardowe wymiary huśtawki ogrodowej: długość – 250 cm, szerokość – 200 cm, wysokość – ok. 200 cm, szerokość ławy – 160 cm.
  • WAŻNE: standardowe długości oraz średnice belek można zastąpić innymi, w zależności od zapotrzebowania.
  • Dajemy Państwu możliwość zastąpienia szerokiej ławy (160 cm) dwoma płaskimi siedziskami (plastik lub drewno), plastikowym siodełkiem na mocnym sznurze lub sznurkową drabinką. Haki zostaną zamontowane zgodnie z zamówieniem.
  • Możliwe jest dostawienie modułu z drabinką lub ścianką wspinaczkową oraz platformą przystosowaną do montażu plastikowego ślizgu (3m dł.)
  • Proponujemy również wykorzystanie w projekcie przedłużonej belki górnej, na której można zamontować dodatkową huśtawkę lub sznur z pętelkami.
  • Huśtawkę można przykryć daszkiem, dobudować boczne donice bądź kratownicę na powojniki.

Obejrzyj nasze przykładowe realizacje:

Potrzebujesz więcej informacji na temat realizowanych przez nas mebli ogrodowych? Skorzystaj z poniższego formularza, pomożemy w wyborze odpowiedniego wariantu i dopasujemy go do Twoich oczekiwań!

[pirate_forms]

Wszystkich Państwa zainteresowanych naszymi produktami z okolic miast: Przasnysz, Maków Mazowiecki, Pułtusk, Ciechanów, Chorzele, Jednorożec, Ostrołęka i Warszawa zapraszamy również, z uwagi na niewielką odległość, przed dokonaniem zamówienia do obejrzenia przykładowych realizacji w siedzibie naszej firmy w Fijałkowie.

Poleć ofertę znajomemu!