Stoły drewniane – zestawy biesiadne

Stoły drewniane

Centralnym miejscem każdego ogrodu, działki, przydomowego tarasu lub ogródka piwnego są stoły drewniane z ławami, przy których spotyka się cała rodzina, znajomi i przyjaciele podczas niedzielnych obiadów, wieczornych imprez lub posiadówek.

Nasze projekty stołów i ław charakteryzują się dużą trwałością i wytrzymałością na działanie czasu. Posiadają stabilną i masywną drewnianą konstrukcję wykonaną z gładko oszlifowanych belek sosnowych lub kantówek wykonanych z drewna sosnowego. Blaty wykonujemy z desek o grubości min. 30 mm, co gwarantuje, że nie będą odkształcać się pod wpływem działania wilgoci oraz wysokich temperatur. Komplet przeznaczony jest dla 6 osób (po 3 z każdej strony).

Jak dbać o meble ogrodowe?

Każdy element zestawu jest zaimpregnowany, dzięki temu zabezpieczony jest przez działaniem czynników atmosferycznych, a także zachowuje naturalny rysunek drewna. Wykorzystujemy impregnaty extra powłokotwórcze marki Drewnochron, próbnik kolorów dostępny jest na stronie producenta. Komplet można pomalować dowolnie wybraną bejcą, lakierem lub lakierobejcą. Taki zabieg zabezpieczy mebel na długi czas, nadając mu również niepowtarzalny i indywidualny styl – malowanie polecamy wykonać kilka miesięcy po zakupie.

Co nas wyróżnia?

Szczegóły realizacji uzgadniamy indywidualnie podczas składania zamówienia. Specjalnie dla Państwa udostępniamy możliwość wyboru każdego z elementów konstrukcyjnych stołu oraz ław, można dobrać kształt belek, krzywizny, grubość oraz długość wykorzystywanego materiału. Cena końcowa kompletu uzależniona jest od długości blatu, gatunku drewna, z którego jest wykonany oraz ilości zamówionych ław.

Opcjonalnie, oferujemy także transport zakupionego produktu pod wskazany w zamówieniu adres, koszt transportu ok. 1,50 zł/km.

Możliwe konfiguracje kompletów ogrodowych:

  • Standardowe wymiary zestawów ogrodowych: długość blatu – 200 cm, szerokość – 80 cm, wysokość – 80 cm.
  • Standardowe wymiary ław do siedzenia: długość ławy – 200 cm, wysokość siedziska – 43 cm.
  • Wykonujemy stoły także z drewna dębowego (wymaga wcześniejszego zamówienia)
  • Konstruujemy stoły piknikowe również na planie ośmiokąta.

Obejrzyj przykładowe realizacje:

Potrzebujesz więcej informacji na temat realizowanych przez nas mebli ogrodowych? Skorzystaj z poniższego formularza, pomożemy w wyborze odpowiedniego wariantu i dopasujemy go do Twoich oczekiwań!

[pirate_forms]

Wszystkich Państwa zainteresowanych naszymi produktami z okolic miast: Przasnysz, Maków Mazowiecki, Pułtusk, Ciechanów, Chorzele, Jednorożec, Ostrołęka i Warszawa zapraszamy również, z uwagi na niewielką odległość, przed dokonaniem zamówienia do obejrzenia przykładowych realizacji w siedzibie naszej firmy w Fijałkowie.

Poleć ofertę znajomemu!